13 sentyabr 2021-ci il tarixdə elan edilmiş dövlət qulluğuna qəbul üzrə
müsahibə elanında vəzifəyə uyğun bilinən namizədlər barədə məlumat

(07.07.2022)


1. Hesablama Palatası

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ümumdövlət xidmətlərinin auditi şöbəsi, Dövlət borcunun auditi sektoruməsləhətçi1. 1155768


2. Maliyyə Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 10 saylı Xəzinədarlıq idarəsi, Xəzinə əməliyyatları sektoruaparıcı məsləhətçi1. 1150770
2. 1258982
3. 1476803
4. 1472455
5. 1168447
6. 1618523
7. 1338054
8. 1618855
9. 1458969
10. 1456302
11. 1632120
12. 1340768
2Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 11 saylı Regional xəzinədarlıq idarəsi, Xəzinə əməliyyatlarının uçotu sektorubaş məsləhətçi - mühasib 13. 1153376
14. 1314704
3Dövlət Xəzinədarlığı Agentliyi, Yerli bölmələr, 23 saylı Regional Xəzinədarlıq İdarəsi, Yerli xərclərin maliyyələşdirilməsi sektoruaparıcı məsləhətçi15. 1598716
16. 1153376
17. 1151266
18. 1292673
4Sabirabad Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Gəlirlərin və xərclərin proqnozlaşdırılması sektoruaparıcı məsləhətçi - gəlirlər üzrə 19. 1471652
20. 1682733
21. 1466911
5Ucar Rayonu üzrə Maliyyə Şöbəsi, Gəlirlərin və xərclərin proqnozlaşdırılması sektoruaparıcı məsləhətçi - xərclər üzrə 22. 1178743
23. 1453909
24. 1602509
25. 1619243
26. 1153376
27. 1181646
28. 1605100
29. 1154785
6Naftalan Şəhəri üzrə Maliyyə Şöbəsi, Gəlirlərin və xərclərin proqnozlaşdırılması sektorubaş məsləhətçi - xərclər üzrə 30. 1157199


3. Təhsil Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xızı rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi1. 1460644
2Kürdəmir rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi2. 1027836
3. 1001433
4. 1173665
3Astara rayon Təhsil Şöbəsiməsləhətçi5. 1007940
4Maliyyə şöbəsi, Maliyyə sektoruməsləhətçi6. 1010868
7. 1168615
5Goranboy rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib8. 1155332
6Göyçay rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi9. 1256601
10. 1001433
11. 1494774
12. 1646991
13. 1298196
14. 1445250
15. 1173741
7Göygöl rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib16. 1130475
8Neftçala rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib17. 1307879
9Neftçala rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi18. 1173665
10Tovuz rayon Təhsil Şöbəsibaş mühasib19. 1430944
11Zərdab rayon Təhsil Şöbəsiaparıcı məsləhətçi20. 1178471
21. 1173741
22. 1027836
23. 1600589
12Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq əlaqələr sektoruməsləhətçi24. 1682602
25. 1683087
26. 1458521
27. 1600418
28. 1748053
13Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi, Beynəlxalq əlaqələr sektoruaparıcı məsləhətçi29. 1683087
30. 1154551
31. 1430950
32. 1622103
33. 1151923
14Ümumi təhsildə məzmun, tədris və qiymətləndirmə şöbəsi, Qiymətləndirmə sektoruaparıcı məsləhətçi34. 1449792
35. 1296801
15İnsan resursları şöbəsi, Korporativ idarəetmə sektoruaparıcı məsləhətçi36. 1036763
37. 1153067
38. 1015155
39. 1169460
40. 1153024
41. 1342570
42. 1180616
43. 1600492
44. 1339098
16Peşə Təhsili üzrə Dövlət Agentliyi, İşəgötürənlərlə iş və innovativ layihələr şöbəsiböyük məsləhətçi45. 1682602
46. 1239570
17Maliyyə şöbəsi, Hesabatların təhlili və konsolidasiya sektoruməsləhətçi47. 1297872
48. 1397945


4. Energetika Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyi, Maliyyə və təminat şöbəsiaparıcı məsləhətçi1. 1009786
2. 1173590
3. 1618581
4. 1337991
5. 1618703
6. 1602290
7. 1488287
8. 1620085
9. 1682849
2Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq şöbəsiməsləhətçi10. 1451324
11. 1682622
12. 1001661
13. 1621414
14. 1618581
15. 1336531
16. 1682654
17. 1604256
18. 1702022
19. 1173458
20. 1449026
21. 1018108
22. 1454099
23. 1472552
24. 1600893
25. 1180616
26. 1678181
27. 1334836
3Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyi, Hüquq, insan resursları və kargüzarlıq şöbəsiaparıcı məsləhətçi28. 1641994
29. 1179510
30. 1151273
31. 1336531
32. 1618703
33. 1174307
34. 1018108
35. 1683005
36. 1011587
37. 1678268
38. 1169788
39. 1311193
4Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyi, Bərpa olunan enerji mənbələrinin inkişafı şöbəsiaparıcı məsləhətçi40. 1456960
41. 1620149
5Daxili nəzarət şöbəsi, Xidməti yoxlamalar sektoruməsləhətçi42. 1618915
43. 1471652
44. 1151518


5. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, Monitorinq sektoruaparıcı məsləhətçi1. 1446913
2. 1329820
3. 1305267
4. 1493660
5. 1021527
6. 1618444
2Hüquq məsələləri şöbəsi, Qanunvericilik və hüquq ekspertizası sektoruməsləhətçi7. 1226703
3Maliyyə və iqtisadiyyat şöbəsi, Satınalmalar sektoruməsləhətçi8. 0
9. 1682600
10. 1009653
11. 1298193
12. 1664869
4Hüquq məsələləri şöbəsi, Hüquqpozmaların araşdırılması sektoruməsləhətçi13. 1608170
5Xəzər Kompleks Ekoloji Monitoriq İdarəsi, İnformasiya təminatı sektoruaparıcı məsləhətçi14. 1305267
15. 1459053
16. 1682655
17. 1031793


6. Gənclər və İdman Nazirliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Şabran rayon Gİİməsləhətçi1. 1462113
2Ağsu rayon Gİİbaş məsləhətçi2. 1153586
3. 1143991
4. 1335636
5. 1658304
6. 1167611
3Naftalan şəhər Gİİbaş məsləhətçi7. 1419149
8. 1026670
4Naftalan şəhər Gİİməsləhətçi9. 1256728
5Göyçay rayon Gİİaparıcı məsləhətçi10. 1618937
11. 1618626
12. 1003438
13. 1458385
14. 1171573
15. 1714140
16. 1462113
6Kürdəmir rayon Gİİaparıcı məsləhətçi17. 1682644


7. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Quba bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi1. 1002786
2Şirvan bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi2. 1341984
3Lənkəran bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi3. 1618515
4Lənkəran bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi4. 1600794
5İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsiaparıcı məsləhətçi5. 1149973
6. 1315616
6Tovuz bölgəsi üzrə şöbəaparıcı məsləhətçi7. 1179022
8. 1018636
7Masallı bölgəsi üzrə şöbəbaş məsləhətçi9. 1026786


8. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin Aparatı, Təşkilat-nəzarət və analitika şöbəsi, Nəzarət və analitika sektoruaparıcı məsləhətçi1. 1155336
2. 1431139
2Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin Aparatı, Hüquq və kadrlar şöbəsi, Hüquq sektorubaş məsləhətçi3. 1319761


9. Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin Aparatı, 3-cü Ərazi şöbəsi (Amerika ölkələri, Böyük Britaniya və İsrail)məsləhətçi1. 1637238
2. 1683147
3. 1605115
4. 1469210
5. 1639896
6. 1316366
7. 1641579


10. Dövlət Turizm Agentliyi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1İnsan resurslarının idarə edilməsi və hüquq şöbəsi, Daxili nəzarət və audit sektoruaparıcı məsləhətçi1. 1604570
2Ümumi şöbə, İnformasiya texnologiyaları və texniki dəstək sektoruaparıcı məsləhətçi2. 1600818


11. Sumqayıt Apellyasiya məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsinin Aparatıməhkəmə iclasının katibi1. 1597287
2. 1600306


12. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsihakimin köməkçisi1. 1479994
2. 1226703
3. 0
4. 1179305
2Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi5. 1682616
6. 1602237
3Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməsləhətçi - tərcüməçi 7. 1168078


13. Bakı şəhəri Xətai Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1məhkəmə iclasının katibi1. 1487577
2. 1489382


14. Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. 1640561
2. 1169464
2Bakı şəhəri Qaradağ Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi3. 1605464
4. 1153712


15. Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nəsimi Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompüter proqramçısı 1. 1170476
2. 1491450
3. 1392770
4. 1607798


16. Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı şəhəri Nizami Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. 1169464


17. Beyləqan Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Beyləqan Rayon Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. 1605464


18. Cəlilabad Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Cəlilabad Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - kompüter proqramçısı 1. 1392770
2. 1151273
3. 1600322
4. 1618511


19. Qobustan Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Qobustan Rayon Məhkəməsihakimin köməkçisi1. 1295298


20. Ucar Rayon Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Ucar Rayon Məhkəməsiməsləhətçi - məhkəmə iclas katibi 1. 1167641


21. Bakı Kommersiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Bakı Kommersiya Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. 0
2. 1618807
2Bakı Kommersiya Məhkəməsihakimin köməkçisi3. 1640666


22. Gəncə Kommersiya Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Gəncə Kommersiya Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi1. 1465988


23. Sumqayıt Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Struktur bölmənin adıVəzifənin adıVəzifəyə uyğun bilinən namizədlər
1Sumqayıt Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməsləhətçi - kompüter proqramçısı 1. 1151273
2. 1337202
3. 1600900
4. 1296393
5. 1337198
6. 1682622
2Sumqayıt Ağır Cinayətlər Məhkəməsiməhkəmə iclasının katibi7. 1312686
3Sumqayıt Ağır Cinayətlər Məhkəməsihakimin köməkçisi8. 1488884